מתנדבים

היות והחניכים זקוקים לעזרה פיזית רבה, משתתפים בכל קבוצה מספר מדריכים השווה למספר החניכים ,מערך ההדרכה מופעל כולו על ידי מדריכים מתנדבים שמהווים את חוט השדרה של הפרויקט.

 

כ- 450 מדריכים מתנדבים מגיעים ממקומות שונים בארץ, רובם סטודנטים מתחומים שונים כהנדסה, כלכלה, פסיכולוגיה, רפואה ומחשבים. המתנדבים משקיעים כ-160,000 שעות התנדבות בכל שנה בית הגלגלים.

העבודה המשותפת של המדריכים והחניכים ב"בית הגלגלים" עיצבה קהילה תומכת ומעשירה בה יש מקום שווה לנכה לצד הבריא, לדתי לצד החילוני ולערבי לצד היהודי.

מתנדבי בית הגלגלים מתחייבים למינימום שנתיים של התנדבות הנמשכות בדר"כ הרבה מעבר לכך. זוהי יחידת העילית של בית הגלגלים.

בשנים האחרונות קיימת מגמה של צירוף בוגרי הפרויקט כמדריכים בקבוצות הצעירות.

למעונינים להתנדב, ניתן לפנות לפי הסניף הרלוונטי:

סניף הרצליה: Ofir@beitgalgalim.org.il
052-8384666

סניף צפון: Yoav@beitgalgalim.org.il
052-8388666

סניף דרום: Leah@beitgalgalim.org.il
052-8387666

סניף ירושלים: Tamarm@beitgalgalim.org.il
052-8385666

סניף אלאמל: mervat@beitgalgalim.org.il
052-4256660

 

סניף ואדי ערה: Sami@beitgalgalim.org.il
052-3785686

 

מרכז היום בהרצליה - "גלגל תנופה": Uri@beitgalgalim.org.il
052-3694666